Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

INTER CARS S.A.O firmie

3 3003 900 brutto / mies.
  • Kablowa 1
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

INTER CARS S.A.

Kablowa 1

Szczecin

INTER CARS S.A GRUPA SZCZECIN

Inter Cars to firma o międzynarodowym charakterze, działająca na szesnastu europejskich rynkach. Przemawiają za nami wiedza i doświadczenie. Od trzech dekad zmieniamy rynek motoryzacyjny w Polsce - wyznaczamy nowe trendy, przecieramy szlaki i robimy wszystko, aby nasi klienci rośli w siłę razem z nami. Jeśli chcesz być częścią Inter Cars, dołącz do nas już dziś!

Jesteśmy największą europejską firmą branży, która rozwija się dzięki ponad trzem tysiącom pracowników i 12 tysiącom współpracowników w 16 krajach Europy. Nasz sukces jest wynikiem sukcesu prywatnych przedsiębiorców — zarówno klientów zewnętrznych (m.in. warsztaty i sklepy motoryzacyjne), jak i wewnętrznych (sieć filiantów).

Magazynier

Twoje przyszłe zadania:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów kreskowych (skaner)
  • Inwentaryzacja
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Bądź na TAK, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Jesteś osobą sumienną i dokładną
  • Posiadasz podstawową wiedzę na temat części samochodowych
  • Posiadasz podstawową umiejętność obsługi komputera
  • Szukasz pracy na stałe
  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe UDT

Co możemy Tobie zaoferować?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy
  • Dodatek na dojazdy dla pracowników
  • Dodatek dla pracownika z uprawnieniami na wózki widłowe
  • Dodatek do godzin nocnych

• Stawka obowiązuje tylko przez pierwsze 3 miesiące, później ulega ona podwyżce

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !!!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!

Ogłoszenie archiwalne