Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.O firmie

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.

Łukasińskiego 110

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie magazynu surowców i opakowań: przyjmowanie, wydawanie i ewidencja towaru

  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego i wydawanego towaru, palet i opakowań zwrotnych

  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej, prowadzenie ewidencji towaru, palet i opakowań zwrotnych (przychody / rozchody)

  • Wyznaczanie miejsca i sposobu składowania towaru w magazynie

  • Przestrzeganie zasad i warunków przechowywania (m.in.: temperatura, wilgotność, terminy trwałości, itp.)

  • Dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru

  • Nadzór nad utrzymaniem ładu i porządku w magazynie i na rampie

  • Delegowanie zadań podległym pracownikom i nadzór nad prawidłową organizacją i koordynacja tych prac

  • Sporządzanie dokumentacji reklamacyjnej

  • Współpraca i wymiana informacji z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

Niezbędne:

 Wykształcenie -średnie

 Praca w magazynie min. 1 rok

 Umiejętność współpracy w zespole

 Uczciwość, systematyczność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

 Znajomość gospodarki magazynowej

 Obsługa urządzeń komputerowych i biurowych

 Posługiwanie się programami magazynowymi

Pożądane:

 Praca w magazynie przez 3 lata

 Obowiązkowość i punktualność

 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole

  • Wynagrodzenie płaca zasadnicza oraz dodatkowy przejrzysty system premii i nagród

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

System pracy:

Trzyzmianowy system pracy:

1 zmiana - 6.00- 14.00

2 zmiana - 14.00- 22.00

3 zmiana - 22.00- 6.00