Logo Pracuj.pl

Magazynier

Liftra Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Liftra Sp. z o.o.

Dębogórska 34

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towarów,
  • Rejestracja przyjęć oraz wydań w systemie komputerowym,
  • Kompletacja zamówień i ich wydawanie na produkcję,
  • Pakowanie towarów,
  • Utrzymanie porządku w magazynie.

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość programów jak: MS Office, Outlook, Windows,
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • Sumienność, dokładność, dobra organizacja,
  • Mile widziane: podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Mile widziane: prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic,
  • Mile widziane: znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • odpowiedzialną i interesującą pracę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy,
  • niezbędne szkolenia oraz kursy,
  • częściowo sponsorowane ubezpieczenie grupowe Pracownika,
  • możliwość dokształcania języka angielskiego na koszt firmy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Grupa Liftra zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dostarczaniem rozwiązań dla branży turbin wiatrowych związanych z podnoszeniem i transportem elementów turbin.

Specjalizujemy się w opracowywaniu urządzeń, które rozwiązują specyficzne wyzwania stawiane przez naszych klientów.

Liftra jest zaangażowana w dostarczanie technologii, które obniżają koszty wytworzenia energii dla operatorów turbin wiatrowych na całym świecie.

Magazynier, Dębogórska 34, Szczecin