Ta oferta pracy jest nieaktualna od 414 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Szemud (pow. wejherowski), pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    E-Lila Sp. z o.o.

    E Lila Sp. z o. o. Producent wyrobów garmażeryjnych: sałatek, galaretek, surówek w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni osobę na stanowisko: magazyniera.

    Magazynier

    Miejsce pracy: Szemud (pow. wejherowski)
    Region: pomorskie

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie towaru zgodnie z fakturą,
    • obsługa wózka widłowego,
    • dbanie o porządek na magazynie.

    Wymagania:

    • osobę uczciwą, operatywna z chęcią do pracy,
    • umiejętność obsługi komputera mile widziana.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie,
    • stałe wynagrodzenie w wysokości 3000 zł brutto,
    • umowę zlecenie na jeden możliwością przejścia przejscia na umowę o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule proszę o dopisanie na jakie stanowisko się aplikuje.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez E-Lila Sp. z o.o. z siedzibą w Szemudzie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.