Oferta pracy

Magazynier

FCA

  • Targowisko (pow. wielicki)

    Targowisko (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu WMS poprzez pracę ze skanerem

  • przyjmowanie dostaw

  • alokacja towarów

  • kontrola jakości dostarczonego towaru

  • kompletacja zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki, kontakt z kurierem

  • weryfikacja zamówień

  • przygotowanie dokumentacji magazynowej

  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentów i porządku ich przechowywania

  • współpraca z innymi działania wewnątrz firmy

  • dbałość o ład i porządek oraz przestrzeganie zasad obowiązujących w magazynie

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na magazynie

  • uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładności, skrupulatność oraz systematyczność w działaniu

  • podstawy znajomości obsługi komputera

  • zdolności organizacyjne

  • umiejętności pracy w zespole

  • kultura wypowiedzi w mowie i piśmie

Mile widziane

  • umiejętność obsługi komputera i programów MS Ofiice

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • premię uznaniową uzależnioną od zaangażowania

  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie

  • dobrą atmosferę pracy

  • pakiet świadczeń pracowniczych (BenefitSystem, opieka medyczna)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

FCA

FCA to jeden z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce. Dzięki współpracy z największymi producentami rozwiązań telekomunikacyjnych na świecie dostarczamy najbardziej aktualne systemy i dopasowujemy je do możliwości i potencjału naszych klientów.

Z racji otwarcia kolejnego magazynu w Targowisku, poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera, do zbudowania nowego zespołu.

Przewiń do profilu firmy