Logo Pracuj.pl

Magazynier / Team Leader

BUFAB Poland Sp. z o.o.O firmie

4 500–6 000
brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

BUFAB Poland Sp. z o.o.

Sąsiedzka 29

Matarnia

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie pracą członków zespołu
  • optymalizacja procesów magazynowych
  • rozładunek i załadunek towarów
  • kompletacja zamówień
  • rejestrowanie operacji w systemie ERP
  • obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • prace magazynowo/logistyczne

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynowym
  • doświadczenie w obsłudze i uprawnienia UDT 2WJO do prowadzenia wózków widłowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w magazynie wysokiego składowania

Mile widziane

  • podstawowa znajomość języka angielskiego (obsługa programu w j. ang)

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie 4500-6000zł/msc brutto
  • karta Multisport
  • dodatek „wczasy pod gruszą”
  • prywatna opieka medyczna
  • dogodny dojazd
  • praca zmianowa w schemacie 6-14, 14-22
  • inspirujące wyzwania, możliwość rozwoju/awansu w międzynarodowym środowisku
  • interesującą pracę w firmie cieszącej się dużym uznaniem i dobrą marką w swojej branży
  • wysoką kulturę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa BUFAB jest jednym z wiodących światowych dostawców elementów złącznych oraz Small Parts do wymagających klientów w różnych segmentach przemysłu. Grupa liczy ponad 30 firm na całym świecie. Grupa koncentruje się na efektywnym kosztowo zarządzaniu przepływem towaru poprzez zaawansowane systemy logistyczne.

Magazynier / Team Leader, Sąsiedzka 29, Matarnia, Gdańsk