Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

DAVOS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 3003 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Marii Skłodowskiej-Curie 73A

Katarzynka

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw oraz wydawanie towaru,

  • kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru,

  • obsługa maszyn barwiących do farb i tynków,

  • załadunki / rozładunki,

  • utrzymywanie porządku na magazynie i na terenie zakładu pracy,

  • wspomaganie działu sprzedaży,

  • prace porządkowe i gospodarcze na terenie zakładu pracy

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność i sumienność

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • rzetelność i uczciwość

  • Mile widziane:

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy oraz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w systemie jednozmianowym 7:00-15:00

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • odpowiednie przeszkolenie i narzędzia niezbędne do pracy,

  • przyjazna atmosfera w pracy

O nas

Firma DAVOS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa jest dynamicznie rozwijającym się Centrum Farb i Tynków działającym na terenie Torunia oraz Golubia-Dobrzynia .

W naszych punktach sprzedaży oferujemy szeroki asortyment materiałów wykończeniowych, elewacyjnych, produkty do montażu płytek ceramicznych, specjalistyczne produkty budowlane oraz narzędzia malarskie.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz aktualnej wiedzy na temat najnowszych technologii oferujemy klientowi swoje wsparcie i pomoc w całym procesie realizacji zamówienia.

Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty renomowanych marek.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk aplikowania.