Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

WELWET PP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Na Zapleczu 32
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

WELWET PP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Na Zapleczu 32

Toruń

Firma Welwet działa na rynku od 1990 roku i od początku zajmuje się handlem i produkcją opakowań polipropylenowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy osoby o wysokim stopniu zaangażowania oraz chęci uczestnictwa w naszym projekcie.

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • rozładunek, przyjęcie, przygotowanie i wysyłka towarów
  • wydawanie towaru klientom
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • wydawanie surowców na produkcję
  • kontrola stanów magazynowych
  • pilnowanie porządku w magazynie
  • wykonywanie zadań według określonych procedur

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność efektywnego planowania pracy
  • dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (m.in. premia uznaniowa)
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę w przyjaznym środowisku

Ogłoszenie archiwalne