Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Ostaszewo (pow. toruński), Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Boryszew Tensho Poland Sp. z o.o. w związku z pozyskaniem nowych klientów
    oraz rozwojem produkcji dla branży Automotive poszukuje pracownika na stanowisko:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Toruń (okolice), Ostaszewo (pow. toruński)

    Zakres obowiązków:

    • Rozładunek dostaw wraz z ich odbiorem ilościowym zgodnie z dostarczoną dokumentacją
    • Przygotowanie i wydawanie materiałów na linie produkcyjną i wyznaczone obszary produkcyjne
    • Kontrola ilościowa towarów do wysyłki oraz ich załadunek
    • Prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej (przygotowywanie dokumentów RW,MM,PZ,WZ oraz innych dokumentów magazynowych)
    • Kontrola rozładunków i załadunków samochodów od momentu uzyskania informacji o wjeździe auta do fabryki
    • Kontrola stanu ilościowego detali i materiałów znajdujących się w magazynie
    • Prawidłowe rozmieszczenie materiałów i wyrobów w magazynie
    • Aktywne uczestniczenie w inwentaryzacji
    • Kontrola realizacji zadań wykonywanych przez magazynierów oraz organizowanie prawidłowego funkcjonowania magazynu podczas nieobecności lidera magazynu (w przypadku stanowiska Brygadzisty)

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
    • gotowość do pracy w systemie 4brygadowym
    • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (word, excel, power point, outlook)
    • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • bardzo dobra organizacja pracy; odpowiedzialność, dyspozycyjność, dokładność, sumienność i terminowość

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
    • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”