Logo Pracuj.pl

Magazynier

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka KomandytowaO firmie

4 500–5 500
brutto / mies.
  • Tuchom (pow. kartuski)
    Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesów magazynowych w podległym oddziale,
  • Kontrola stanów magazynowych pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji,
  • Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,
  • Przestrzeganie zasad BHP,
  • Współpraca z działem logistyki, handlu oraz z przełożonym,
  • Praca w Tuchomiu.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania magazynu,
  • Skrupulatność, cierpliwość i systematyczność w pracy,
  • Dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie od pierwszego dnia na umowę o pracę u polskiego pracodawcy z 25-letnim stażem na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (możliwość odbycia kursów specjalistycznych),
  • Jasną ścieżkę awansu zawodowego oraz wzrostu zarobków,
  • Gwarantujemy pozytywną energię, wsparcie oraz szacunek,
  • Zasadę work-life-balance (przestrzegamy godzin pracy, nie narzucamy nadgodzin lub ustalamy je indywidualnie).

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Od opracowania ponad 20 lat temu przez firmę WC SERWIS pionierskich rozwiązań w dziedzinie sanitariatów, które zrewolucjonizowały sektor usług eventowych firma wkroczyła w etap dynamicznego rozwoju. Dzięki wyznaczaniu standardów na rynku staramy się cały czas rozwijać. Nasza praca oparta jest na zdobytym doświadczeniu w branży, staramy się być innowacyjni. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania techniczne z zakresu hydrauliki oraz branży sanitarnej.

WC SERWIS jest polską firmą, liderem usług zaplecza sanitarnego na terenie całej Polski. Jesteśmy rozpoznawalni dzięki temu, że mieliśmy okazję obsługiwać takie wydarzenia jak: Światowe Dni Młodzieży, największe festiwale: Opener, Orange Warsaw, Global Gathering (największy festiwal muzyki elektronicznej na świecie), obsługujemy liczne poligony wojskowe, stawiamy szpitale tymczasowe , budujemy zaplecza socjalne i sanitarne dla licznych placów budów prowadzonych przez kluczowych globalnych graczy rynkowych. Naszymi klientami są zarówno wielkie korporacje jak i osoby fizyczne. Jesteśmy elastyczni, zwinni w działaniu, szybko reagujemy na potrzeby rynku i poszczególnych naszych Klientów. Pracujemy z pasją, zapałem, jesteśmy kreatywni. Nasza kultura organizacyjna zasadza się na bliskich relacjach, dobrej komunikacji pomiędzy współpracownikami oraz Właścicielem. W ciągu 20 lat działania z małej rodzinnej firmy przekształciliśmy się w grupę 3 spółek zarządzanych przez jednego Właściciela.

Magazynier, Tuchom (pow. kartuski)