Oferta pracy

Magazynier

Schneider Electric Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.
Magazynier

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Do naszej fabryki w Tychach poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko Magazyniera.

Twój zakres obowiązków:

W dziale przyjęcia towaru:

  • przyjmowanie towaru od dostawców oraz magazynowanie,
  • inwentaryzacja w obszarze przyjęć,
  • rozładunek samochodów zgodnie ze standardami bezpieczeństwa,
  • przeliczenie materiałów, sprawdzenie zgodności dostawy z zamówieniem,
  • księgowanie dostaw w SAP.

W dziale zasilenia produkcji:

  • dostarczenie komponentów na linie produkcyjne (praca w systemie kanban),
  • udział w inwentaryzacjach cyklicznych.

W dziale wysyłek:

  • wysyłanie produktów do klientów,
  • załadunek samochodów zgodnie ze standardami bezpieczeństwa,
  • systemowa wysyłka w SAP i programach spedytorów, generowanie faktur.

Doświadczenie i umiejętności, których szukamy:

  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie,
  • podstawowa znajomość MS Office (Word i Excel),
  • mile widziana znajomość SAP
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe będą dodatkowym atutem.

Jeśli interesuje Cię:

  • praca w systemie głównie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • pełne przeszkolenie we wszystkich obszarach magazynu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premia,
  • pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyjazdy integracyjne i inne),
  • praca w przyjaznej atmosferze,

... Nie wahaj się i wyślij CV już dziś!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy