Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Tychy, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Manpower to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.
    Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: MAG/010/MKO
    Zadania:
    • Przyjęcia i wydawanie surowców i materiałów pomocniczych do produkcji
    • Przyjęcia detali z pól dostawczych
    • Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych i surowców
    • Przygotowywanie materiałów na sprzedaż
    • Dbałość za prawidłowe gospodarowanie i ewidencję stanów magazynowych surowców i wyrobów gotowych
    • Kontrola i inwentaryzowanie stanów magazynowych w ramach planu inwentaryzacji
    • Rozpatrywanie reklamacji ilościowych
    Wymagania:
    • Preferowane wykształcenie średnie
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 1 rok
    • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B
    • Dobra znajomość obsługi komputera
    • Samodzielność i zaangażowanie
    Oferujemy:
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
    • Stabilność zatrudnienia bezpośrednio w firmie docelowej
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w systemie 3-zmianowym
    • Pracę na magazynie wysokiego składowania

    Jesteśmy pracodawcą tworzącym sprzyjające warunki zatrudnienia dla osób z niepełnosprawnością.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Oferta dotyczy pracy stałej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopisopis