Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier UDT

PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE TOMASZ ŁYSOŃ SP. Z O.O. SP. K.

  • Klecza Dolna 148, Klecza Dolna (pow. wadowicki)
    Klecza Dolna (pow. wadowicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

148

Klecza Dolna (pow. wadowicki)

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i przyjmowanie towarów,

  • kontrola pod względem jakości i ilości przyjmowanych dostaw,

  • kompletowanie i przygotowywanie zamówień,

  • prawidłowa i terminowa realizacja zadań powierzonych przez przełożonego,

  • kontrola i nadzór nad stanem magazynowym,

  • bieżące zgłaszanie przełożonemu niezgodności i rozbieżności w dostawach lub wydaniach magazynowych,

  • udział w inwentaryzacjach,

  • utrzymywanie porządku na magazynie,

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy,

  • aktualne uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność obsługi komputera.

To oferujemy

  • przez pierwszy miesiąc pracy - umowę zlecenie, następnie umowę o pracę,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • szkolenie przygotowujące do pracy,

  • pracę w miłej atmosferze.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • szacunek jest najważniejszą wartością w naszych relacjach

  • partnerskie relacje

  • fajna atmosfera i zespołowość

  • ubezpieczenie grupowe

Łysoń to firma zbudowana z pasji do pszczół wyniesionej z domu.

Nasza idea jest prosta - kochamy pszczoły!

Od 1995 roku nieustannie stawiamy na wiedzę i rozwój. Jesteśmy jednym z największych producentów nowoczesnego sprzętu pszczelarskiego.

Tworzymy świetne produkty rynkowe, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia.

Od lat zajmujemy stanowisko światowego lidera, z dystrybucją w ponad 70 krajach.

Idąc za przykładem pszczelej rodziny, pamiętamy, że „połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, a wspólna praca to sukces”.

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, dołącz do zespołu, daj się zarazić pasją do pszczół i bądź częścią największej pszczelarskiej rodziny w Polsce!

Przewiń do profilu firmy