Oferta pracy

Magazynier UDT

OMEGA PILZNO

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV

Zawiszy Czarnego 65

Lędziny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Obsługa przyjęć i wydań magazynowych

  • Weryfikacja dokumentacji

  • Kontrola jakościowa i ilościowa towaru

  • Dbanie o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • Aktualne zezwolenie na kierowanie wózkami jezdniowymi UDT

  • Doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózków widłowych/czołowych/bocznych

  • Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 30-letnim doświadczeniem w branży

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjna wynagrodzenie + premie

  • Grafik dopasowany do Twoich potrzeb - zmiany są planowane z wyprzedzeniem, więc możesz dopasować godziny pracy do swojego życia osobistego

  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku pracy

  • Praca w nowoczesnym obiekcie logistycznym, wyposażonym w ogrzewanie i klimatyzację

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

OMEGA Pilzno, to jeden z największych operatorów logistycznych w Polsce. Stale się rozwijamy i powiększamy nasz zespół. Wyróżnia nas to, że: pracujemy z pasją, dbamy o rozwój, wspólnie osiągamy cele, gwarantujemy stabilną pracę i transparentne warunki zatrudnienia, nie ma u nas korporacyjnych ograniczeń.

Dołącz do nas i obierz trasę do kariery!

Przewiń do profilu firmy