Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier Utrzymania Ruchu

  • Błonie, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KATCON Polska jest dostawcą rozwiązań dla branży motoryzacyjnej i branży maszyn roboczych. Naszym klientom – globalnym markom z rynku automotive oferujemy projektowanie, rozwój technologii i produkcję elementów oraz kompletnych systemów wydechowych. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oraz wysoką jakość produkcji.

    Do naszego zakładu produkcyjnego w Błoniu k. Warszawy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    MAGAZYNIER UTRZYMANIA RUCHU

    Miejsce pracy: Błonie

    Zadania:

    • Planowanie i sterowanie zapasami części zamiennych.
    • Dobór zamienników poszukiwanych części.
    • Kontakt z dostawcami.
    • Składanie cyklicznych zamówień.
    • Przyjęcia towaru na magazyn i wydawanie z magazynu oraz ewidencja ruchów w systemie.
    • Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie.
    • Dbanie o czystość i porządek w magazynie.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum zawodowe, preferowane techniczne.
    • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office.
    • Dokładność i szczegółowość w wykonywaniu powierzonych zadań.
    • Mile widziana wiedza w zakresie automatyki, mechaniki, elektryki, hydrauliki i pneumatyki.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej oraz w obsłudze systemów magazynowych.
    • Mile widziana znajomość zagadnień Lean Manufacturing, 5S, TPM.
    • Poszukujemy osoby otwartej i komunikatywnej, o bardzo dobrej organizacji pracy.
    Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dobrej atmosferze. Zapewniamy stałą pracę w oparciu o bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów. Naszym pracownikom oferujemy również prywatną opiekę medyczną, program sportowy, świadczenia socjalne i ubezpieczenia grupowe.
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.