Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier Utrzymania Ruchu

Alteams Poland Sp z o.o.

  • Abrahama 10, Lębork
    Lębork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Abrahama 10

Lębork

Twój zakres obowiązków

  • obsługa magazynu w zakresie wydawania oraz przyjmowania części zamiennych,

  • zamawianie części i podzespołów,

  • kontrola jakościowa i ilościowa przychodzącego towaru,

  • zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych,

  • udział we wdrażaniu systemu magazynowego dla działu Utrzymania Ruchu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowany profil mechaniczny, elektryczny,

  • wiedza na temat funkcjonowania urządzeń i mechanizmów,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • kreatywność oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • elastyczność i chęć do podejmowania nowych wyzwań,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • znajomość pakietu Office.

Mile widziane

  • znajomość systemu ERP.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy system bonusowy,

  • pakiet medyczny dla pracowników, karty programu Multi Sport,

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia,

  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,

  • samodzielność w działaniu /możliwość realizowania własnych pomysłów,

  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Alteams Poland to lokalny przedstawiciel globalnej firmy i stabilny partner biznesowy. Zajmujemy się odlewaniem oraz obróbką mechaniczną części aluminiowych dla przemysłu telekomunikacyjnego, mechatronicznego oraz motoryzacyjnego. Niezmiennie od 2014 roku Alteams prężenie rozwija się dla swoich klientów, wkraczając na coraz to nowsze rynki, inwestując w nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Przewiń do profilu firmy