Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier w agencji reklamowej

Dreamtex Sp. z o.o.O firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Szyszkowa 32, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Dreamtex Sp. z o.o.

Szyszkowa 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie codziennych dostaw i wydawanie towarów

  • Kompletowanie towaru pod zamówienia

  • Odpowiedzialność za właściwe przechowywanie towarów

  • Stała kontrola nad stanami magazynowymi

  • Udział w inwentaryzacjach magazynowych

  • Przygotowywanie wysyłek

  • Prace porządkowe w magazynie

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy fizycznej

  • Zorientowanie na wysoki poziom obsługi

  • Dyspozycyjność

  • Punktualność, uczciwość, sumienność

  • Bez nałogów

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia Handel oraz Prawo Jazdy kat. B

To oferujemy

  • Szacunek do ludzi i ich pracy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość współfinansowania opieki medycznej i ubezpieczenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma Dreamtex jest dystrybutorem odzieży i gadżetów reklamowych. Zajmujemy się produkcją odzieży z nadrukami i haftami.

Dołącz do naszego zespołu i zostań na dłużej.

W naszej firmie, wiele osób zaczynało pracę w magazynie, przechodząc następnie do działów sprzedaży i handlowego.

www.dreamtex.pl

Przewiń do profilu firmy