Ta oferta pracy jest nieaktualna od 922 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier w Centrum Dystrybucyjno - Procesowym

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HR BRAND – PERSONEL DLA OTWARTYCH NA SUKCES!

HR Brand jest zespołem profesjonalistów wyspecjalizowanych w usługach rekrutacyjnych. Dostęp do odnoszących sukcesy - najlepszych Kandydatów na rynku, elastyczne podejście do współpracy, oferta skrojona na miarę potrzeb Klienta, innowacyjne rozwiązania, szybkość działania oraz jakość świadczonych usług wyróżniają zespół HR Brand na rynku usług rekrutacyjnych.

HR Brand
ul. Targowa 24 / Kijowska 1, piętro 1
03-738 Warszawa
tel.: +48 22 518 04 10
fax.: +48 22 203 59 08
hr@hrbrand.pl
www.hrbrand.pl

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z UStawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dzienniku Ustaw nr 133 poz.883)'.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

HR Brand jest marką Biuro Promo Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej wpisanej do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, z siedzibą w Krakowie, ul. Wileńska 2a, NIP: 675-13-13-530, Regon 356832851, KRS: 0000211761, kapitał zakładowy: 10 197 650 PLN.

Dla naszego Klienta, znanej firmy – lidera w sprzedaży odzieży i artykułów wyposażenia wnętrz - działającej w Ameryce Północnej i Europie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
MCD/P/0315

Zadania:

  • Przygotowanie towaru do sprzedaży przy użyciu odpowiednich wieszaków, opakowań, zabezpieczeń, etykiet i metek
  • Osiąganie ustalonych celów wydajności, przy jednoczesnym zachowaniu dokładności i standardów jakości
  • Przenoszenie i składowanie towaru w odpowiednich lokalizacjach wskazanych przez system
  • Skompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz wykonywanie zadań zgodnie ze wszystkimi standardami i procesami w sposób czytelny, dokładny, kompletny i terminowy
  • Utrzymanie standardów czystości i porządku w miejscu pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zgłaszanie wszelkich problemów do przełożonego
  • Użytkowanie powierzonego sprzętu zgodnie z przeznaczeniem i wytycznymi firmy
  • Odpowiednia komunikacja i współpraca z zespołem
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego

Główne oczekiwania, kwalifikacje, wiedza i doświadczenie

  • Doświadczenie w pracy opartej na osiąganiu wyznaczonych celów w określonym czasie
  • Doświadczenie w pracy opartej na standardach jakościowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, produkcji, sortowni
  • Umiejętność, liczenia, aktywnego słuchania
  • Umiejętność osiągania wyznaczonych celów i pracy zgodnie z instrukcjami pracy
  • Umiejętność efektywnej współpracy i komunikacji
  • Motywacja do pracy, zaangażowanie, entuzjazm i pozytywne nastawienie
  • Punktualność, dyspozycyjność, elastyczność, otwartość, samodzielność, łatwość przyswajania wiedzy
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia do struktur Klienta
  • Szkolenie wprowadzające do pracy
  • Pełne zaplecze socjalne ( szatnia, kantyna)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacona terminowo
  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez formularz.  Z wybranymi Kandydatami/tkami skontaktujemy się telefonicznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się