Logo Pracuj.pl

Magazynier w dziale Części Zamiennych

InterAutoO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

InterAuto

Stelmachów 158

Prądnik Biały

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie części zamiennych do samochodów nowych, używanych
  • realizowanie zamówień Klientów
  • wystawianie dokumentów sprzedaży
  • prowadzenie magazynu części wg zasad koncesji
  • prowadzenie właściwej gospodarki magazynowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale części zamiennych mile widziane
  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość procedur i zasad zarządzania magazynem
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

INTER AUTO działa na małopolskim rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat i jest jednym z liderów w tej branży. Prowadzi autoryzowane salony i serwisy marek: Skoda, Opel, Fiat, Fiat Professional i Jeep oraz sprzedaż samochodów używanych.

Magazynier w dziale Części Zamiennych, Stelmachów 158, Prądnik Biały, Kraków