Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier w Dziale Magazynu Nabiałowego

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "MLEKPOL' W GRAJEWIEO firmie

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "MLEKPOL' W GRAJEWIE

Niklowa 4

Bydgoszcz

SM Mlekpol Twórca takich marek jak: "Łaciate", "Milko" i "Mazurski Smak", a także jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości i rozwiązywanie problemów
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • rzetelność, dokładność oraz chęć do podjęcia długoterminowego zatrudnienia,
  • doświadczenie w pracy w magazynie będzie niewątpliwym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - praca w systemie 3 zmianowym według elastycznego grafika
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pełen pakiet socjalny
  • zdobycie cennego doświadczenia

Opis Stanowiska pracy:

  • załadunek, rozładunek samochodów
  • składanie/ kompletowanie towaru do wysyłki
  • obsługa wózków widłowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania
lub dostarczenie do działu KADR ul. Niklowa 4 - Osowa Góra.

Zadzwoń: (52) 582-72-00

Ogłoszenie archiwalne