Oferta pracy

Magazynier w Dziale Opakowań i Reklamacji

Grupa Eurocash – Eurocash Logistyka

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kontenerowa 21

Stogi

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek aut,

  • Rozliczanie dokumentów przyjęcia zwrotu towarów i opakowań,

  • Segregacja opakowań - transporterów, butelek i palet zgodnie z ich klasyfikacją,

  • Przemieszczanie towaru z magazynu ZWROT do miejsc komisu/zapasu.

Nasze wymagania

  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Mile widziane posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych - I WJO lub II WJO.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie: podstawa +premia,

  • Pracę na trzy zmiany,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:

  • Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny w Centrum Dystrybucyjnym;

  • Paczki i bony na Święta;

  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;

  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatna opieka medyczna Medicover;

  • Karty sportowe;

  • Imprezy świąteczne;

  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

  • Rozbudowaną strukturę Centrum Dystrybucyjnego dająca możliwości awansu,

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe prowadzone przez trenerów wewnętrznych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash Logistyka to nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 24 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy