Oferta pracy

Magazynier w dziale Zwrotów i Napraw

expondo Polska

24,0036,00 brutto / godz.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawdłowego przepływu paczek w obszarze Zwrotów i Napraw

  • Rozładunek dostaw zwrotów / zbieranie / układanie produktów

  • Dekompletowanie części zamiennych oraz ich weryfikacja na potrzeby wysyłki, przygotowywanie towaru do wysyłki

  • Obsługa skanera oraz wózka ręcznego / elektrycznego / wózka widłowego

  • Dostarczanie zamówionych części / towarów na stanowiska w obszarze

  • Sporządzanie dokumentów magazynowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze operacji (magazyn, logistyka, wsparcie produkcji)

  • Posiadanie umiejętności obsługi pakietu Office (proste tabele)

  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie dwumzmianowym

To oferujemy

  • ATRAKCYJNY SYSTEM PREMIOWY. Jasny i przejrzysty dla każdego członka zespołu system rozliczania bonusu zespołowego oparty o realizację celów

  • STABILIZACJĘ. Zapewniamy stałą współpracę i ciekawe, zmieniające się zadania

  • ROZWÓJ. Dołożymy wszelkich starań, aby zadbać o Twój rozwój zawodowy. W naszej firmie zapewniamy odpowiednie szkolenia dedykowane do konkretnego stanowiska lub ogólnorozwojowe. Szkolimy technicznie, otrzymasz możliwość uczestnictwa w kursach językowych (do wyboru kilkanaście języków obcych, w zależności od Twoich potrzeb)

  • DODATKOWE BENEFITY. Każdy pracownik ma możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karty sportowej (Multisport Classic lub Multisport Plus). Raz w tygodniu w naszych stołówkach czekają pyszne przekąski, a zapach świeżej kawy budzi nas do działania każdego poranka :)

  • MIEJSCA PRACY. Zostały zaprojektowane tak, aby praca nie stanowiła dodatkowego obciążenia. Nowoczesne przestrzenie magazynowe i serwisowe podnoszą komfort i bezpieczeństwo działania

  • WSPARCIE ZESPOŁU. Możesz liczyć na przyjacielski uśmiech oraz pomocną radę każdego z członków naszego zespołu. Stawiamy na bezpośredni kontakt – wszyscy mówimy sobie po imieniu, niezależnie od stanowiska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

expondo to dynamicznie rozwijająca się firma z segmentu e-Commerce, której obszar działania obejmuje teren całej Europy.

Do zespołu operacyjnego poszukiwany jest:

Przewiń do profilu firmy