Logo Pracuj.pl

Magazynier w firmie handlowej

Horn DistributionO firmie

4 000–5 000
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Horn Distribution

Kurantów 26

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów przychodzących na magazyn oraz ich kontrola ilościowa i jakościowa
  • rozmieszczanie towarów na magazynie oraz zapewnienie im prawidłowej lokalizacji
  • przygotowywanie towarów wychodzących z magazynu oraz ich załadunek
  • dbanie o stanowisko, bezpieczeństwo i porządek pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie minimum 1 rok
  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej- pracujemy w godzinach 7-15, 10-18,
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o zlecenie
  • możliwość rozwoju stanowiskowego i awansu na starszego magazyniera lub kierownika zmiany
  • szkolenia na wózki widłowe
  • prace od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • możliwość nadgodzin- dodatkowo płatnych
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • program rekomendacji pracowników

Horn Distribution S.A. jest polską firmą dystrybucyjną działającą aktywnie w Polsce i na 12 innych rynkach europejskich, między innymi w: Szwajcarii, Czechach, Litwie, Rumunii, na Węgrzech. Od 30-lat specjalizuje się w dystrybucji wysokiej klasy sprzętu audio-video, urządzeń i akcesoriów elektroniki użytkowej, oferując najbardziej liczące się i znane na świecie marki. Podstawą działalności firmy jest pasja dla dobrego brzmienia. Naszymi wizytówkami są sklepy Denon Store oraz Audio- Forum.

Salony Denon Store oraz Audio Forum to nowoczesne sklepy ze sprzętem audio-video, posiadające w swojej ofercie najwyższej klasy sprzęt światowych marek takich jak: Denon, Marantz, Focal, Naim, Dali czy Bang&Olufsen. Nasze salony to miejsca pełne luksusowego brzmienia, szlachetnych materiałów i eleganckich form, gdzie każdy koneser dźwięku najwyższej jakości znajdzie coś dla siebie. Nasi Doradcy świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Nasze Salony Denon Store usytuowane są w największych galeriach handlowych w Polsce oraz Europie, zaś salony Audio Forum dostępne są jako samodzielne punkty, przy dogodnych ulicach Warszawy czy Berlina.

Należymy do grupy, wraz ze spółką Horn Distribution S.A., która jest polską firmą dystrybucyjną działającą na rynku rodzimym, ale również w Europie.

Dowiesz się o nas więcej na www.salonydenon.pl oraz www.audioforum.eu

Co nas wyróżnia?

JESTEŚMY DUŻĄ RODZINĄ- Za naszymi sukcesami stoi zgrany zespół ludzi, który z pasją i zaangażowaniem pomaga rzeszom miłośników muzyki, filmów i technologii urzeczywistnić ich marzenia i zrealizować potrzeby.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI W SWOJEJ DZIEDZINIE- Wyróżnia nas wyjątkowe i indywidualne podejście do klienta. A to wszystko przez pasje do doskonałego dźwięku, obrazu i odtwarzającego je sprzętu, który mamy przyjemność oferować. Wykazujemy się profesjonalną obsługę klienta, oferując usługi dodatkowe, takie jak indywidualne wyjazdy do klientów i serwis. Edukujemy naszych klientów i dbamy o bezpieczeństwo zakupów.

JESTEŚMY LIDEREM NA RYNKU AUDIO-VIDEO- W naszej ofercie znajdziesz produkty najbardziej uznanych i szanowanych marek na świecie. Aktualnie nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem ponad 40 z nich (Denon, Marantz, Polk czy Sonos). Posiadamy także własną markę- Wilson.

NAPĘDZA NAS ROZWÓJ- Rozpoczęliśmy działalność jako mała firma, która zrodziła się z osobistego hobby założyciela. W ciągu 30 lat przerodziliśmy się w nowoczesną firmę, która dynamicznie się rozwija i aktywnie działa w Polsce i na 12 innych rynkach europejskich, między innymi w: Szwajcarii, Czechach, Litwie, Rumunii, na Węgrzech.

Magazynier w firmie handlowej, Kurantów 26, Warszawa