Oferta pracy

Magazynier w Hurtowni Farmaceutycznej

USP Zdrowie

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

USP Zdrowie

Ryszarda Chomicza 13

Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie rozładunku i kontrola odbiorcza dostaw,

  • Rozmieszczanie materiałów i produktów zgodnie z podziałem organizacyjnym magazynu,

  • Kompletacja zamówień do odbiorców oraz dbanie o prawidłowy załadunek zamówień,

  • Obsługa wózków wysokiego składowania.

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się min. rocznym doświadczeniem w pracy w magazynie,

  • Masz wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,

  • Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków wysokiego składowania,

  • Jesteś osobą obowiązkową, zdyscyplinowaną, rzetelną, uczciwą i zaangażowaną w wykonywaną pracę,

  • Wyrażasz gotowość do pracy w trybie 2-zmianowym (pn - pt) w magazynie zlokalizowanym w Nowej Wsi Wrocławskiej,

  • Potrafisz obsługiwać skanery radiowe, znasz środowisko GDP i system SAP lub posiadasz inne uprawnienia – będzie to dodatkowym atutem!

To oferujemy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń,

  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy,

  • Umowę o pracę oraz rynkowe wynagrodzenie wraz z premiami miesięcznymi,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport lub dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie