Oferta pracy

Magazynier (w magazynie surowców i opakowań)

PERŁA - Browary Lubelskie SAO firmie

  • Bernardyńska 15, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

PERŁA - Browary Lubelskie SA

Bernardyńska 15

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wózka widłowego przy załadunku i rozładunku towarów

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw

  • Układanie towarów w wyznaczonych miejscach na magazynie

  • Kompletacja i wydawanie materiałów pod zlecenia produkcyjne

  • Utrzymywanie porządku w magazynie

  • Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie

Nasze wymagania

  • Posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym

To oferujemy

  • Pracę w znanej i stabilnej firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i bogaty pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Perła – Browary Lubelskie S.A. jest jednym z największych regionalnych producentów piwa w Polsce, a marka Perła cieszy się uznaniem i popularnością w całym kraju i z powodzeniem zdobywa kolejne rynki zagraniczne. Lubelski browar istnieje od 1846 roku dzięki kolejnym pokoleniom ludzi, dla których warzenie piwa jest czymś więcej, niż tylko pracą. Obecnie zatrudniamy blisko 550 osób. To w większości mieszkańcy naszego regionu ale także przedstawiciele reprezentujący piony sprzedaży i gastronomii w innych częściach kraju. Dołączając do naszego zespołu otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego w branży pełnej wyzwań i ciekawych doświadczeń oraz szansę współtworzenia sukcesu rynkowego marki, która już dziś uważana jest za biznesowego ambasadora Lubelszczyzny.

Przewiń do profilu firmy