Logo Pracuj.pl

Magazynier w salonie meblowym

Black Red White S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Black Red White S.A.

Popularna 75

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe składowanie towarów,
  • konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych,
  • bieżące liczenie i sprawne sprawdzanie stanów magazynowych,
  • nabywanie umiejętności prowadzenia okresowych inwentaryzacji towarów,
  • prawidłowe gospodarowanie odpadami i opakowaniami,
  • regularna aktualizacja wiedzy w zakresie standardów obsługi klienta,
  • kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.

Nasze wymagania

  • jesteś zainteresowany pracą na cały etat,
  • masz doświadczenie w pracy magazynowej,
  • przyjaźnie podchodzisz do klientów,
  • chcesz się rozwijać i nabywać nowych umiejętności,
  • jeżeli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (dodatkowy atut),
  • orientujesz się w branży meblarskiej.

To oferujemy

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Magazynier w salonie meblowym, Popularna 75, Warszawa