Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier w salonie stacjonarnym

x-kom sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmujesz i wydajesz towar.

  • Układasz towar w części magazynowej.

  • Monitorujesz stany magazynowe.

  • Dbasz o porządek w miejscu pracy.

  • Przestrzegasz instrukcji i norm, które wynikają z dokumentacji.

  • Współpracujesz z innymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie: Twoim atutem jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Organizacja pracy: jesteś osobą skrupulatną i zorganizowaną.

  • Współpraca: potrafisz pracować w zespole i kierujesz się zasadą „gramy do jednej bramki”.

  • Zaangażowanie: sumiennie wykonujesz swoje obowiązki.

  • Poczucie humoru: masz duży dystans do siebie i kierujesz się zasadą „nic na sztywno” – tacy właśnie jesteśmy.

To oferujemy

  • Ludzie i atmosfera: tworzymy zgrany zespół handlowy. Naszą siłą jest energia, pasja i współpraca – zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Narzędzia i technologie: korzystamy z nowoczesnych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.

  • Budżet szkoleniowy: podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.

  • Forma współpracy: oferujemy umowę zlecenie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • strefa relaksu

Umowa o zlecenie dotyczy stanowiska w lokalizacji: Rzeszów.