Oferta pracy

Magazynier w Terminalu Cargo

Welcome Airport Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Welcome Airport Services Sp. z o.o.

Warszawa

WELCOME Airport Services to jedna z najprężniej rozwijających się i największych w Polsce firm świadczących usługi handlingowe. Zapewniamy obsługę naziemną kilkudziesięciu liniom lotniczym z całego świata. Zatrudniamy około dwóch tysięcy pracowników w sześciu oddziałach na największych lotniskach w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
MAGAZYNIER W TERMINALU CARGO

Chciałbyś poczuć magię pracy na lotnisku?
Lubisz się szkolić?
Nie wiesz co to jest FOD?

W Welcome Ci to wyjaśnimy i pokażemy jak działa lotnisko.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozładunek i załadunek przesyłek w magazynie frachtu lotniczego,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • odpowiednie składowanie przesyłek szczególnego rodzaju
  • prowadzenie ścisłej ewidencji przesyłek wartościowych i zapewnieniu ich bezpiecznego przechowywania.

OCZEKUJEMY:

  • gotowości do pracy pod presją czasu - lotnisko to dynamiczne miejsce
  • umiejętności pracy w zespole,
  • elastyczności i dyspozycyjności (praca na lotnisku to także praca w weekendy i w święta)
  • znajomości obsługi komputera,
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziane - uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • przejrzystą ścieżkę kariery i rozwoju
  • dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych (w zależności od dochodu netto)
  • dodatkowo oferujemy prywatną opiekę medyczną i współfinansujemy kartę sportową

Osoby zainteresowane pracą na lotnisku prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy