Klimas Sp. z o.o.

Magazynier

Klimas Sp. z o.o.O firmie

  • Wanaty (pow. częstochowski)

    Wanaty (pow. częstochowski), śląskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja towarów

  • przygotowywanie towarów do wysyłki

  • obsługa wózka widłowego elektrycznego typu rydwan

  • obsługa skanera

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera

  • kurs obsługi wózków widłowych oraz prawo jazdy kat. B

  • mile widziane uprawnienia UDT

  • dostępność do pracy w systemie trzyzmianowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie podstawowe + premie

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • darmowy dowóz pracowniczy

  • dodatkowe świadczenia socjalne – paczki świąteczne, bony na święta, imprezy rodzinne z atrakcjami dla dzieci

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje