Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 23.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z 28-letniem doświadczeniem na rynku, świadcząca usługi elektroenergetyczne i ogólnobudowlane, zatrudni do swojego zespołu Magazyniera

    Magazynier
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • wydawanie materiału Klientom,
    • kompletowanie materiału dla Klientów i na budowy,
    • pakowanie paczek do wysyłki,
    • sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem,
    • dostarczanie towaru,

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku od 6:00 do 14:00),
    • możliwość zdobycia doświadczenia,
    • stabilną pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Praca od zaraz!

    Kliknij „Aplikuj” lub „Pokaż numer pracodawcy” i zadzwoń lub wyślij SMS o treści: MAGAZYNIER na podany nr tel.

    Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
    Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471