Oferta pracy

Magazynier

Graham Packaging Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży maszynowej poszukuje na stanowisko:

Magazynier

OBOWIĄZKI:

  • Załadunki/rozładunki towarów.
  • Kontrola jakościowa oraz ilościowa dostaw.
  • Rozlokowanie towarów na lokalizacjach.
  • Kompletacja detali do montażu/wysyłek.
  • Przygotowanie wysyłek (pakowanie paczek, palet).
  • Cykliczne liczenie stanów magazynowych.
  • Dbanie o bieżący porządek w strefie magazynu.
  • Bieżące prace związane z procesami magazynowymi.
  • Operacje systemowe (przyjęcia, wydania)

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na wózki widłowe – OBOWIĄZKOWE !
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze magazynowym,
  • Obsługa systemów informatycznych

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00
  • Możliwość indywidualnego rozwoju.
  • Zdobycie cennego różnorodnego doświadczenia w dużej międzynarodowej korporacji.
  • Doskonałą atmosferę pracy

Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj teraz!

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych z 2002r., Dz. U. Nr 101 poz. 923 ze zm.)"

Prosimy o umieszczenie w tytule wiadomości: nazwy stanowiska oraz imienia i nazwiska kandydata.

Graham Packaging Poland Sp. z.o.o
ul. Żegańska 1
Warszawa - Międzylesie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy