Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Center-plusO firmie

Center-plus

Bruszewska 12

Warszawa

Magazynier

Opis stanowiska pracy:

  • Prace magazynowe, przygotowanie towaru do wysyłki,
  • wykonywanie załadunków i rozładunków,
  • dbanie o porządek w magazynie,
  • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją magazynową.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w magazynie,
  • znajomość procedur magazynowych,
  • uczciwość i rzetelność,
  • pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
  • odpowiedzialność i komunikatywność,
  • podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office,

Mile widziane osoby z Ukrainy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • praca od poniedzialku do piatku 8-16
  • stabilne warunki zatrudnienia.
  • pracę w zgranym zespole,
  • pełne szkolenie bhp oraz stanowiskowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne