Oferta pracy

Magazynier

Anicar Sp. z o.o.O firmie

Anicar Sp. z o.o.

Grochowska 168

Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Anicar Sp. z o.o. poszukujemy pracownika na następujące stanowisko:

Magazynier

Zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego
  • kompletacja towaru
  • obsługa klienta magazynu
  • inwentaryzacja towaru, kontrola stanów magazynowych

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia na wózki widłowe
  • umiejętność obsługi wózków widłowych jezdniowych czołowych
  • sprawność fizyczna
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, dokładność i sumienność
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość branży budowlanej mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie jednozmianowym w godz. 10:00-18:00 oraz 2-3 soboty w miesiącu w godz. 10:00-14:00
  • przyjazna atmosfera pracy
  • prywatna opieka medyczna Enelmed
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Anicar Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Anicar Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 168. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy