Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

FAAC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kopijników 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

FAAC Polska Sp. z o.o.

Kopijników 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek przesyłek i rozmieszczanie towarów w magazynie

  • Przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentami

  • Przyjmowanie dostaw - kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru

  • Kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem,

  • Wydawanie i załadunek towaru z magazynu

  • Wykonywanie prac porządkowych

Nasze wymagania

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi skanera, komputera i drukarki

  • Dyspozycyjność i sumienność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 6 mies., potem na czas nieokreślony)

  • Pracę od zaraz

  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 lub 9.00 do 17.00 (zamiennie)

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji

  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Grupa FAAC jest międzynarodową firmą z siedzibą w Bolonii. Powstała w 1965 i zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą produktów automatyki wjazdowej, drzwi automatycznych, szlabanów, słupków hydraulicznych, napędów do rolet okiennych oraz systemów kontroli dostępu i systemów parkingowych. W skład grupy wchodzi kilkanaście marek. Wszystkie produkty Grupy produkowane są w kilku własnych zakładach w Europie. W Polsce, Grupa reprezentowana jest przez polski oddział - firmę FAAC Polska.

Przewiń do profilu firmy