Oferta pracy

Magazynier

PIT-RADWAR S.A. O firmie

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

Magazynier
Numer ref.: 21/2021
Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie materiałów do magazynu
  • Składowanie materiałów pod nadzorem
  • Wydawanie materiałów w ilościach zgodnych z dowodami wydania materiałów
  • Utrzymywanie ładu i porządku na terenie magazynu
  • Przyjmowanie i wydawanie dostawy
  • Przekazywanie dostawy do kontroli dostaw i przyjmowanie po odbiorze jakościowym
  • Wystawianie dokumentów przychodowych
  • Sporządzanie protokołów niezgodności na braki ilościowe
  • Obsługiwanie wózka elektrycznego, podnośnika widłowego
  • Ewidencjonowanie danych w systemie
  • Wykonywanie prac technicznych związanych z przygotowaniem materiałów do produkcji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe i 5 letnie doświadczenie w pracy magazyniera lub wykształcenie średnie i 2 letnie doświadczenie w pracy magazyniera
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe, podnośnikowe
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne UDT kategoria II WJO – Wózki podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych
  • Umiejętności organizacyjne
  •  Komunikatywność
  • Systematyczność i skrupulatność
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra znajomość przepisów BHP i p.poż.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w zespole wśród profesjonalistów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne