Oferta pracy

Magazynier

Mera Metal S.A.O firmie

Mera Metal S.A.

Małowiejska 31

Warszawa

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie.osoby na stanowisko:

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Prawidłowe przyjmowanie dostaw od dostawców;
  • Odpowiednie rozlokowanie towarów w magazynie;
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy;
  • Zaopatrywanie produkcji w niezbędne materiały.

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia na wózki widłowe – UDT;
  • Gotowość do pracy fizycznej;
  • Odpowiedzialność, sumienność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy oraz kwalifikacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne