Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Zaczynanie pracy z nami od 8:30 rano do 16:30

  • Wydawanie towarów dla dostawców,

  • Kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,

  • Prowadzenie dokumentacji dostaw,

  • Zapobieganie powstawaniu strat,

Podział czasu pracy
80%

realizacja zamówień

10%

kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

10%

prowadzenie dokumentacji dostaw

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • Obowiązkowość i skrupulatność,

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Wyjazdy weekendowe na nasz koszt kilka razy w roku,

  • Pozytywnego nastawienia i dobrej energii, bo tej u nas jest pod dostatkiem, a chcemy więcej! ;)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po pierwszym dniu próbnym,

  • Wynagrodzenie zawsze na czas, komfortowe warunki pracy,

  • Konkretne umiejętności i wiedzę w zakresie wykonywanych zadań,

  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,

  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole,

  • Benefity w trosce o Twoje zdrowie i samopoczucie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Dynamicznie rozwijająca się firma o świetnie zgranym zespole szuka wsparcia do zasilenia sztabu magazynowego!

Jeśli lubisz ubrudzić sobie ręce i poczuć moc sprawczą, że to co robisz przyczynia się do rozwoju całego przedsiębiorstwa, to mamy doskonałą pracę dla Ciebie. Acha – z tym ubrudzeniem rąk, to bez przesady – sprzedajemy pasty do zębów, więc nie nadźwigasz się aż tak.

A przy okazji jesteśmy dobrzy w wybielaniu ;)

Przewiń do profilu firmy

Gdzie będziesz pracował?

Główny sztab naszej firmy znajduje się w spokojnej,

sypialnej części Warszawy – Michałowice-Reguły obok Ursusa.

• 7 minut pieszo od WKD Michałowice

• 25 minut od centrum Warszawy

• Tuż przy jednej z kluczowych arterii komunikacyjnych Warszawy - Alejach Jerozolimskich