Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

FOKUS CEZARY SKATULSKIO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek towaru

  • Przyjęcie jakościowe i ilościowe towaru

  • Kompletowanie i przygotowanie zamówień

  • Wydawanie towaru odbiorcom, kurierom

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Utrzymanie ładu i porządku na magazynie

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputera – znajomość programu WFMaga, pakietu Office będzie atutem

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość pracy w magazynie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie

  • Praca na jedną zmianę w godzinach 9-17

  • Praca od poniedziałku do piątku