Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
VBH Polska Sp. z o.o.

Magazynier

VBH Polska Sp. z o.o.O firmie

Chełmżyńska 180

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru

  • Realizacja zamówień klientów

  • Przygotowanie towaru do wysyłki

  • Udział w inwentaryzacjach

  • Współpraca z pracownikami innych działów

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym od 8.00 lub 10.00

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Premie świąteczne

  • Nagrody jubileuszowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

VBH to ekspercka marka okuć okiennych i drzwiowych. Filary naszego przedsiębiorstwa to odpowiadający zapotrzebowaniu asortyment produktów, liczne usługi serwisowe oraz międzynarodowa sieć dystrybucji.

Producentom okien i drzwi oferujemy pełny asortyment systemowych rozwiązań do produkcji i profesjonalnego montażu okien i drzwi. W ofercie obok markowych produktów wielu producentów, firma VBH oferuje także własne marki, takiej jak: greenteQ, profiteQ oraz Firmax.

Przewiń do profilu firmy