Oferta pracy

Magazynier

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • Głębocka 13, Warszawa, Mineralna 3, Warszawa

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu

  • Rozmieszczenie towaru na terenie magazynu i sklepu

  • Utrzymanie porządku w magazynie

  • Udział w inwentaryzacjach okresowych i rocznych

  • Dbałość o utrzymanie zgodności stanów informatycznych z fizycznymi

Nasze wymagania

  • Sprawność w organizowaniu swoich zadań

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • bony świąteczne

  • karta sportowa

  • zaplanowany proces wdrożenia do organizacji

  • udział w eventach

SKLEPY KOMFORT S.A.

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Przewiń do profilu firmy