Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Horn DistributionO firmie

  • Kurantów 26, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Horn Distribution

Kurantów 26

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie towarów przychodzących na magazyn oraz ich kontrola ilościowa i jakościowa

  • rozmieszczanie towarów na magazynie oraz zapewnienie im prawidłowej lokalizacji

  • przygotowywanie towarów wychodzących z magazynu oraz ich załadunek

  • bieżące wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

  • dbanie o stanowisko, bezpieczeństwo i porządek pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie firmy dystrybucyjnej

  • znajomości zasad gospodarki magazynowej

  • umiejętności pracy w zespole w szybko zmieniającym się środowisku pracy

  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • samodzielność, inicjatywa w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji.

  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków wysokiego składu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju stanowiskowego i szkoleń w obszarze logistyki magazynowej

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

Kandydatom do pracy zapewniamy pełną anonimowość.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.