Oferta pracy

Magazynier

Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw i ich kontrola pod względem ilościowym, zgłaszanie rozbieżności.

  • Kompletowanie zamówień oraz realizowanie wysyłek zgodnie z dokumentami (WZ, PZ, itp.).

  • Kontrola poprawności wykonywanych wydań magazynowych.

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

  • Nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich.

  • Udział w inwentaryzacji rocznej i wyjaśnianie rozbieżności.

  • Dbanie o prawidłowość składowania towarów (porządek na magazynie).

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Zawodowe.

  • Silna motywacja do pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość obsługi komputera.

  • Niekaralność.

Mile widziane

  • Wykształcenie techniczne.

  • Doświadczenie w pracy na magazynie.

  • Prawo jazdy Kat B.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna