Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

M4B S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru,

  • Przyjęcia do magazynu, kontrola ilościowa i jakościowa dostarczanych towarów i materiałów,

  • Przygotowanie materiału dla produkcji oraz klientów zewnętrznych zgodnie ze specyfikacją,

  • Rozlokowanie materiału w magazynie,

  • Pomocnicze prace magazynowe,

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Dbanie o bieżący porządek w strefie magazynu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Odpowiedzialność i dokładność,

  • Zaangażowanie w wykonywane czynności.

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT),

  • Prawo jazdy kat B,

  • Znajomość pakietu MS Office oraz WF-Mag,

  • Zdolności manualne.

To oferujemy

  • Umowa o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony (cały etat),

  • Stabilne zatrudnienie i perspektywa długofalowej współpracy,

  • Atrakcyjny system premiowania,

  • Pakiet zdrowotny,

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

M4B S.A.

M4B S.A. ukierunkowała swoje działania na rynek Digital Signage i obecnie jest liderem tej branży w Polsce. M4B jest producentem i dostawcą monitorów LCD i ekranów LED, cyfrowych tablic menu i totemów, kiosków i kas samoobsługowych.

Dostarcza autorski system WAVE Multimedia Everywhere, który jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych platform DS w Polsce. Projektując system WAVE inżynierowie M4B postawili przede wszystkim na innowacyjność i ergonomię obsługi.

www.m4b.com

Przewiń do profilu firmy