Oferta pracy

Magazynier

EL TRANS S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa przesyłek przychodzących oraz wychodzących

  • Przygotowywanie zamówień

  • Przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu

  • Prowadzenie zleceń serwisowych w systemie komputerowym

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Utrzymywanie porządku w powierzonym magazynie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziana znajomość branży transportowej)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie transportowej

  • Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne

  • Znajomość budowy i technologii napraw pojazdów i cystern

  • Umiejętność posługiwania się katalogami części zamiennych

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 24 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy

NASZA LOKALIZACJA:

Nasza firma mieści się w Radzyminie przy ul. Weteranów 100