Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

HEBAN Sp. z o.o. Sp.k.

Trakt Brzeski 73

Wesoła

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa magazynu w zakresie przyjmowania/wydawania towaru,

  • rozmieszczanie towaru w magazynie,

  • utrzymywanie czystości i porządku w magazynie,

  • obsługa wózka widłowego.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazyniera,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobra organizacja pracy,

  • chęci do pracy i przestrzeganie organizacji pracy, punktualność,

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT.

To oferujemy

  • pracę w zgranym, kameralnym zespole,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • stabilne zatrudnienie.

Firma HEBAN Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie zajmująca się sprzedażą akcesoriów i płyt meblowych, przedstawiciel najlepszych marek z branży tj.: Kronopol, Blum, Rejs, Laguna, Schilsner, Ottimo Gamet i in. poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Przewiń do profilu firmy