Logo Pracuj.pl

Magazynier

ALLMIXO firmie

ALLMIX

Działkowa 115A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie zamówień dla klientów,
  • przyjmowanie towaru na półki i regały magazynowe,
  • pakowanie paczek,
  • utrzymywanie porządku w magazynie,
  • praca w systemie dwuzmianowym (godz. 7-15 i 12-20).

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, sumienność,
  • uczciwość, rzetelność, punktualność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy ze skanerem magazynowym będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • płacę zasadniczą oraz motywacyjny system premiowy
  • pakiet medyczny (po okresie próbnym).

O nas

ALLMIX SP. Z O.O. – firma z 30-to letnim doświadczeniem, jeden z liderów dystrybucyjnych branży artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych w Polsce.

Magazynier, Działkowa 115A, Warszawa