Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do 3N Solutions sp. z.o.o z siedzibą w:Warszawie, 01-320 Warszawa. Zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

3N SOLUTIONS sp. z o.o.

  • Szeligowska 40a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 31 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Szeligowska 40a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek i załadunek pojazdów

  • przyjmowanie i wydawanie towarów oraz urządzeń

  • kontrola stanów magazynowych,

  • kontrola jakości urządzeń i produktów

  • dbałość o porządek w magazynie

  • kompletowanie i składanie zamówień dla realizacji klientów

  • praca ze skanerem

  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towarów i urządzeń przez magazyn

  • prace magazynowe

  • naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń

  • prowadzenie dokumentacji magazynu

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

  • rzetelność, uczciwość, zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera min.5 lat

  • umiejętności techniczne szczególnie w zakresie elektryki i mechaniki

  • aktualne uprawnienia operatora wózka widłowego

  • znajomość pakietu MS Office oraz SAP

  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

  • motywacja do pracy

  • gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przyjazną pracę w młodym zespole

  • praca w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • parking dla pracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Firma będąca liderem w konserwacji urządzeń elektro – energetycznych poszukuje kandydata na stanowisko: Magazynier