Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Printex Sp. z o.o. Sp.k.

  • Annopol 22C, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Annopol 22C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu

  • pakowanie oraz kompletowanie zamówień

  • sprawdzanie dostaw pod kątem jakościowym oraz ilościowym

  • właściwe rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie produktów w magazynie

  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w magazynie

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • obsługa wózka widłowego – dodatkowy atut

To oferujemy

  • otwartość na pomysły pracowników

  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

O nas

Przez 19 lat działalności nauczyliśmy się jak zapewnić komfort pracy z drukiem przy wielu profilach działalności klientów – od dużych, wielooddziałowych firm, po małe rodzinne biznesy.

W Printex dostarczamy sprzęt i rozwiązania topowych producentów w konkurencyjnych cenach