Logo Pracuj.pl

Magazynier

Diebold NixdorfO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Przyjmowanie towaru na magazyn
  • Segregacja towaru, weryfikacja dostaw
  • Kompletacja i pakowanie towaru do wysyłek
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Przeprowadzenie cyklicznych inwentaryzacji na magazynie
  • Magazynowanie towarów zgodnie ze standardami Firmy
  • Utrzymanie porządku na magazynie

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym 7.00-18.00 po 8h dziennie
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego

To oferujemy

  • Szkolenia od pierwszego dnia pracy
  • Liczne możliwości rozwoju
  • Bycie częścią wielokulturowego zespołu
  • Praca zespołowa i atmosfera wspierająca w naszych zespołach
  • Umowa o pracę (umowa o pracę)
  • Szeroki wachlarz benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy, program skierowań pracowniczych)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

Why should you join Diebold Nixdorf?

Brightest minds + technology and innovation + business transformation The people of Diebold Nixdorf are 23,000+ teammates of diverse talents and expertise in more than 130 countries, harnessing future technologies to deliver personalized, secure consumer experiences that connect people to commerce. Our culture is fueled by our values of collaboration, decisiveness, urgency, willingness to change, and accountability.

–Diebold Nixdorf is an equal opportunity employer and we value diversity at our company. We do not discriminate on the basis of race, religion, color, national origin, gender, sexual orientation, age, marital status, veteran status, or disability status.

** To all recruitment agencies: Diebold Nixdorf does not accept agency resumes. Please do not forward resumes to our jobs alias, Diebold Nixdorf employees or any other organization location. Diebold Nixdorf is not responsible for any fees related to unsolicited resumes**

Magazynier, Warszawa