Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

AQUAPOLIS sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja bieżących zadań na magazynie (rozkładanie, kompletacja zamówień, rozładunek, załadunek),

  • etykietowanie, pakowanie przygotowywanie wysyłek firmom kurierskim (paczki i palety),

  • sprawdzanie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym oraz ilościowym,

  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy,

  • prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych,

  • praca na komputerze w programie 1C (weryfikacja przyjętego towaru z fakturami, udział w inwentaryzacji, realizacja zwrotów),

  • obsługa wózka widłowego elektrycznego niskiego lub wysokiego składowania,

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • uprawnienia UDT II WJO,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • sumienność i punktualność,

  • dobra znajomość pakietu biurowego MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,

  • znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość wdrażania swoich kreatywnych pomysłów,

  • przyjazną i partnerską atmosferę w pracy,

  • rofesjonalne narzędzia pracy

O nas

Od ponad 20 lat Aquapolis jest liderem i uznanym ekspertem na rynku sprzedaży sprzętu basenowego i pokrewnego. Monitorujemy rozwój technologii i pojawianie się nowych produktów w dziedzinie biznesu basenowego. Daje nam to możliwość pozostania najlepszymi i możliwość oferowania naszym Klientom wyjątkowo wysokiej jakości i nowoczesnego sprzętu do użytku prywatnego i publicznego.

Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu najlepszego produktu i

usługi. Jesteśmy liderami, ponieważ pracujemy tylko z liderami!

Firma Aquapolis dostarcza produkty wyłącznie od czołowych światowych producentów z czołowych krajów świata: Anglii, Włoch, Hiszpanii, Izraela, Turcji, Kanady, USA, Chin itp.

Obecnie wraz z dynamicznym się rozwojem firmy otwieramy oddział w Polsce i poszukujemy magazyiera, który dołączy się do naszej rodziny i będzie się rozwijać razem z nami.